Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

El Rancho Motel 1*, Yarmouth

Snadná online rezervace El Rancho Motel a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Yarmouth bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) El Rancho Motel (Motely), ubytování Yarmouth, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) El Rancho Motel. Každý pokoj, či ubytovací jednotka El Rancho Motel může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku El Rancho Motel se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte El Rancho Motel vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

6.3

El Rancho Motel 1* (Motely), Yarmouth

214 Hwy 1, Yarmouth, Kanada (Zobrazit hotel na mapě)

El Rancho Motel
El Rancho Motel 1El Rancho Motel 2El Rancho Motel 3El Rancho Motel 4El Rancho Motel 5El Rancho Motel 6El Rancho Motel 7El Rancho Motel 8El Rancho Motel 9El Rancho Motel 10El Rancho Motel 11El Rancho Motel 12El Rancho Motel 13El Rancho Motel 14El Rancho Motel 15

Featuring rooms with a lake view, this motel is located in Yarmouth. Frost Park is 4 minutes’ drive away. Free WiFi access is available.

Cable TV is featured in rooms at El Rancho Motel. Complete with a microwave, there is also a refrigerator. Extras include a desk, bed linen and ironing facilities.

The pet-friendly Motel El Rancho has free breakfast for all guests. The property offers free parking.

Doctors Lake and Central Yarmouth are within 3 km of the motel. Yarmouth Airport is 10 minutes’ drive away.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (El Rancho Motel)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Úklidová služba

Denní pokojová služba

Různé

Topení

Obecné podmínky (El Rancho Motel)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Bankcard

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (El Rancho Motel)

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.